REFERENCJE

2016-01-05

Gorąco DZIĘKUJEMY ! Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usługi. Wszystko było na najwyższym poziomie. Specjalne podziękowania kierujemy do Pana Marcina, który na każdym kroku wykazywał pełen profesjonalizm, zaangażowanie jak również dbałość o każdy szczegół. Będziemy bardzo miło wspominać ten dzień i na pewno polecać firmę przyszłym nowożeńcom. Jeszcze raz…. DZIĘKUJEMY! 


Paulina i Kamil

2015-01-04

Pragniemy bardzo podziękować firmie "Wesela360", a w szczególności Tobie Marcinie za pomoc w organizacji dnia naszego ślubu i wesela. Dzięki Twojemu profesjonalizmowi oraz doświadczeniu dzień naszego ślubu był najpiękniejszym ze wszystkich. My nie musieliśmy się praktycznie o nic martwić, ani myśleć o wielu drobiazgach, które często umykają uwadze Młodej Pary. Powierzyliśmy Ci organizację wszelkich spraw transportowych w tym ważnym dla nas dniu, dziękujemy za piękne, eleganckie samochody które zaproponowałeś dla nas, rodziców i gości. Fachowa obsługa, pełen profesjonalizm i przesympatyczni kierowcy, z którymi miło było podróżować na zabawę weselną. Zarówno my jak i goście weselni jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy wszystkim przyszłym Parom Młodym agencję ślubną - „Wesela 360”.

Dziękujemy i Pozdrawiamy

Marzena i Marek

2015-01-02

Profesjonalna i godna polecenia firma, która usatysfakcjonuje naprawdę wymagającego klienta. Efekt dekoracji sali weselnej światłem zachwycił nie tylko nas, ale również wszystkich gości. Efekt był niesamowity, w jednym momencie sala zmieniła się nie do poznania. Dzięki współpracy firmy z innymi jednostkami Pan Marcin jest naprawdę wstanie urealnić, a czasem i spełnić małe marzenia. Tak też było w przypadku wynajęcia samochodu do ślubu. Firma ma świetne podejście do klienta i stara się aby każdy szczegół był dopracowany do perfekcji.

Dziękujemy i polecamy

Agata i Olaf

2014-10-20

„Wesela 360” - Rzeczy nie możliwe robimy od ręki, a na cuda trzeba chwilę poczekać. Myślimy, że to najlepsze słowa, które określają profesjonalne podejście firmy „Wesela 360” oraz Marcina. Sami do końca nie wiedzieliśmy, czego tak naprawdę chcemy. Natomiast Marcin bez najmniejszych problemów powiedział i nakreślił nam co i jak. Przedstawił wiele opcji ze swojej bogatej oferty i dopasował do nas najlepszą. Nie tylko my byliśmy pod ogromnym wrażeniem efektów świetlnych. Otrzymywaliśmy również miłe słowa i pochwały od gości. Bez pomocy Marcina nasze wesele nie miałoby takiego niesamowitego klimatu. Gorąco rekomendujemy działalność „Wesela 360”, bo to po prostu profesjonaliści, którzy dbają o każdy szczegół. Dzięki nim mieliśmy nie tylko zjawiskową dekorację świetlną, ale oprawę muzyczną, nagłośnienie i transport.

Dziękujemy za pomoc.

Państwo Szymańscy

2014-05-21

Dzień ślubu jest dniem wyjątkowym, który chcielibyśmy na zawsze zachować w pamięci.W tym dniu wszystko miało być idealne. I było, dzięki firmie Wesela 360 i Marcinowi. Do Marcina trafiliśmy na końcu naszych przygotowań do wesela. Skorzystaliśmy z najlepszego produktu - dekoracji światłem. Coś niesamowitego ! Elegancja w każdym centymetrze. Efekt zachwycił i zaskoczył wszystkich uczestników wesela. Pozwolił przenieść się do świata marzeń i oderwać od szarej rzeczywistości. Skorzystaliśmy również z floty samochodów oferowanych przez firmę,do wyboru autobusy, busiki i samochody osobowe, full opcja. Logistycznie wszystko dopracowane do perfekcji, zadowolenie gości to nasze zadowolenie. P. Marcin podpowiadał i doradzał we wszystkich sprawach z którymi mieliśmy jakieś choćby najmniejsze wątpliwości. Nasze poczucie dezorientacji zanikało po każdej rozmowie z Marcinem. Firma Wesela 360 to fachowość i kompetencja w 100 %.
Wszystkim polecamy Wesela 360 i Marcina. Widać że to co robicie to Wasza pasja.
Dziękujemy i Wszystkiego Dobrego dla Was.

Sabina i Krzysztof

2014-02-10

Serdecznie polecamy współpracę z Wesela360. Pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera i fachowe porady były nam bardzo pomocne w tym najważniejszym dla nas dniu. Pełna perfekcja,wszystko było przygotowane zgodnie z ustaleniami. Przemiła obsługa pomogła zorganizować przyjęcie od początku do końca  uwzględniając najdrobniejsze szczegóły. Dziękujemy za perfekcyjne zorganizowanie naszego przyjęcia weselnego. Pozdrawiamy i  Polecamy.


2014-01-12

Przygotowaniami do ślubu zajęliśmy się sami. W trakcie poszukiwań samochodu, natrafiłem na ofertę firmy Wesela 360 - bogata flota pojazdów skromnie aczkolwiek bardzo elegancko, z wyczuciem i smakiem przystrojone. Jak się później okazało, florystka, która dekorowała nam salę oraz dom, współpracowała z tą firmą. Mieliśmy więc pewność, że wszystko będzie idealne. Profesjonalne podejście do klienta, pełna "opieka" w trakcie imprezy - można całkowicie się odprężyć i niczym nie stresować, bo firma stanie na głowie, by zrealizować w 100% życzenia klienta i jeszcze go pozytywnie zaskoczyć.
Polecamy każdemu kto szuka pomocy (oprócz wypożyczania samochodów, firma posiada jeszcze szeroki wachlarz innych usług) przy organizowaniu różnych imprez.

Asia i Tomek


2014-01-11

Firmie Wesela360 bardzo serdecznie dziękuję. Sam wesela jeszcze nie miałem, ale pomoc w organizacji spontanicznego aktu zaręczyn była nieoceniona. Wszechstronna i zawsze gotowa firma, która otrzymała telefon o 18 zajęła się wszystkim. Krótko po telefonie pod domem zatankowana i błyszcząca limuzyna z kierowcą i kwiatami w bagażniku, a następnie wraz z moją drugą połówką zostaliśmy przewiezieni do odległej o około 100 km od punktu wyjścia restauracji, pod którą kierowca czekał na zakończenie celebracji tego pięknego wieczoru.
W encyklopedii obok słowa profesjonalizm winno się umieszczać logo tej firmy. Zdecydowanie polecam!


2014-01-06

Ślub oraz wesele -  dla każdej Pary Młodej jest to nie lada wyzwanie. Jako, że jest to najważniejszy dzień w życiu, wszystko musi być idealne. Nie inaczej było w naszym przypadku. Sala, wystrój, menu, oprawa muzyczna, logistyka oraz ogrom drobiazgów, z których każdy z pozoru nieistotny, może zadecydować o powodzeniu całego przedsięwzięcia. Pewnie można o wszystko zadbać samemu i dopilnowywać na bieżąco, jednak teraz z pełną odpowiedzialnością zadajemy pytanie PO CO? My na szczęście trafiliśmy pod skrzydła Marcina z firmy Wesela 360 jak się później okazało lepiej nie mogliśmy trafić. Moc propozycji, sumienność i pełen profesjonalizm sprawiły, że inaczej spojrzeliśmy na pewne sprawy, a uczucie lekkiego zagubienia i dezorientacji zniknęło. Jednak teraz z perspektywy czasu i patrząc chłodno na ten niesamowity dzień jednogłośnie stwierdzamy, że największą zasługą Marcina i firmy Wesela 360 był… spokój. Tak dokładnie! Wiedząc, że jesteśmy w rękach profesjonalisty mogliśmy się cieszyć tym naprawdę zakręconym i niesamowitym dniem.

Z tego miejsca jeszcze raz dziękujemy i POLECAMY WSZYSTKIM Marcina i WESELA 360!!!

2013-12-04

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Szeroka oferta propozycji. Ogromna liczba pomysłów. Żałujemy, że nie trafiliśmy do Nich wcześniej. Skorzystaliśmy zatem tylko z wynajmu autobusów - tania oferta, full profesjonalizm. Autobusy bardzo ładne, przyjechały dużo wcześniej i towarzyszyły nam do samego końca ślubu. Właściciel bardzo sympatyczny, otwarty na propozycje. Widać, że jest profesjonalistą w swojej branży. Nigdzie indziej nie widzieliśmy tak szerokiego wachlarza usług. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo polecamy firmę "Wesela 360"!

Iwona i Piotr

Przejdź do strony: