REFERENCJE

2013-11-05

Polecamy wszystkim przyszłym Parom Młodym agencję ślubną - „Wesela 360”. Perfekcyjna organizacja, wszystko dopięte na ostatni guzik! Kwiaty, orkiestra, dekoracja, auto ślubne - wszystko załatwione dokładnie tak jak się umawialiśmy - profesjonalizm w 100%. Właściciel agencji - p. Marcin często powtarzał nam: "nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia"! Nie były to tylko czcze słowa - naprawdę wszystko o czym, tylko napomknęliśmy było załatwione. Każdy, kto planuje niezapomniane wesele powinien skorzystać z usług firmy Wesela 360! Pozwoli to na bezstresową organizację oraz realizację ślubu i wesela. Na 10 punktów my dajemy 10 z !;)

Pozdrawiamy Iwona i Michał

2013-09-15

Jeśli masz problem z organizacją swojego ślubu, zadzwoń do Marcina(wesela360.pl) a zły czar minie, od razu kwiaty zorganizuje, auto wyszykuje, gości do domu bezpiecznie po imprezce odholuje Cały dzień dobrym słowem i uśmiechem młodą parę oczarowuje. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tak wspaniałej i fachowej firmy oraz z osób które z Marcinem współpracują (Jessi - najlepsze kwiaty !!) z całego serca wszystkim przyszłym młodym parom które przeżywają ten sam dylemat co my niedawno poprostu polecamy !!!

Malwina i Mateusz

2013-09-12

Organizacją wesela zajęliśmy się już rok wcześniej... Sami do końca nie wiedzieliśmy, czego tak naprawdę chcemy. Wybór wszystkiego jest ogromny, lecz z jakością oferowanych usług i towarów bywa różnie. Nie wiedzieliśmy, jak się za to wszystko zabrać. Najgorsze były początki…Znajomi zaczęli nam polecać różnych dekoratorów, fotografów, zespoły muzyczne, ale my nadal nie wiedzieliśmy czego tak naprawdę chcemy. Jedno było pewne – to, że nie chccemy czegoś banalnego, co powtarzało się  na weselach naszych znajomych, chcieliśmy czegoś nowego, świeżego, nietuzinkowego :) Polecono nam firmę Wesela 360, która w swojej ofercie ma całą gamę usług: począwszy od dekoracji, po szeroki wybór samochodów, aż po pomoc w wyborze orkiestry oraz fotografa. Zdecydowaliśmy się na ich usługi i niemal od razu przekonaliśmy się, że był to strzał w dziesiątkę. Wszystkim przyszłym Parom Młodym, które poszukują Firmy w zorganizowaniu tak ważnego dnia polecamy w 100% agencje ślubną Wesela 360. To naprawdę profesjonaliści w swoim fachu. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy właśnie na nich, dzięki nim mieliśmy nasze wymarzone – idealne wesele – wszystko było dopięte na ostatni guzik. Marcinie – dziękujemy!

P.S. Każdemu życzymy organizacji takiego wesela jak nasze :)

Życzymy Wam wszystkiego dobrego.

2013-08-27

Polecamy „WESELA 360” wszystkim Parom, które w wirze przygotowań szukają pomocy osób, które się na tym znają i z wielkim zaangażowaniem sprawią, że ten dzień będzie niezapomniany i bezstresowy. Firma Wesela 360 to przede wszystkim: kreatywność, profesjonalizm, zaangażowanie, perfekcyjność. Polecamy w 100%!

Gosia i Tomek

2013-08-27

Serdecznie polecamy usługi agencji ślubnej Wesela 360! Profesjonalne doradztwo, ciekawe pomysły, perfekcjonizm w każdym calu: to właśnie oni - Ekipa Wesela 360, są po prostu nie do zastąpienia. Współpraca z nimi to sama przyjemność – wszystko załatwiają szybko, dokładnie, bez zbędnym pytań. Nie ma dla nich rzeczy, nie do załatwienia. Koordynacja ślubu i wesela – bez zarzutu.
POLECAMY MAGDA I PRZEMEK:)

Przejdź do strony: